.::. Firma Profili .::.

 

Sektördeki faaliyeti 1960'lı yıllara kadar uzanan firmamız; Çapa makinaları, Çayır biçme makinaları ve Motopompların satış ve servis hizmetleri  ile  Su motorları, jeneratörler, helezon motorları, ilaçlama motorları, kayık motorları, bahçe traktörleri ve kompaktörlerin tamir, bakım ve servis hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firma olarak; müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tarım ve enerji sektöründe makinaya ve motorlu sistemlere duyulan ihtiyaca kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Geçen zaman içinde  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet veren firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde ve daha iyiyi yapmanın gayreti içinde hizmetine devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız; teknik imkanları ve uzman konusunda uzman personelleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Çapa makinaları, Çayır biçme makinaları ve Motopomlara satış sonrası servis hizmeti de vermekte olan firmamız, "EURO SYSTEMS" ürünlerinin yetkili satıcısı ve yetkili servisidir.

Faaliyet alanımızda yaptığımız işleri kısaca sıralayacak olursak;  Her tip, her marka ve her model jeneratörlerin bakımı ve tamiratı, ilaçlama motorlarının tamiratı, kayık motorlarının tamiratı, helezon motorlarının tamiratı, kompaktörlerin tamiratı, bahçe traktörlerinin tamiratı ve su motorlarının tamiratını sayabiliriz. 

Firmamız; aynı zaman da tamiratını yapmış olduğu tüm ürünlerin ikinci el alımı ve satımı konusunda da faaliyetini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.